קניות בסופר קורונה

שורדי הקורונה

R.E.M, הלהקה האמריקאית המפורסמת שרו באחד השירים הידועים שלהם "it's the end of the world as we know it". ובאמת, התחושה בשבועות האחרונים היא שהעולם הגיע לקצו. ואם לא לקצו אז לפחות שאנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה היסטורית שמביאה איתה שינויים רבים. הקורונה הכתה וממשיכה להכות בכולם. בין אם חס וחלילה נמצאתם חולים, או שאתם נאלצים לשרוד בתקופה הקרובה, האתגרים הם רבים, החל מלנסות לעבוד מהבית ועד קניות בסופרמרקט באינטרנט למי שלא היה מורגל לכך והיה רגיל ללכת ולמשש את הירקות במו עצמו פעם בשבוע או פעם בשבועיים מוצא את עצמו בשבועות האחרונים מתרגל למציאות חדשה.

כחלק מהמציאות הזו, ישנם שירותים רבים שעברו לאונליין או שכבר היו באונליין. כך למשל, אפשר פתאום לראות פריחה משמעותית בשיעורי כושר המתנהלים באפליקציות וידאו למיניהן, כמו סקייפ או זום. בנוסף, אפילו שירותי הוראה וחינוך עברו להתנהל באונליין ובכלל נדמה כאילו מתן שירותים אונליין הופך למילה החמה של העת האחרונה. 

אבל מה שאנחנו אולי שוכחים זה שעוד לפני הקורונה קניות בסופר אונליין היו תחום שהולך וצומח. מה שהתחיל כשירות שהוא נחלתם של רשתות גדולות בלבד כמו שופרסל אונליין או הזמנה מרמי לוי התפשט והתפתח להיות תחום יותר ויותר משמעותי. ואכן, נראה שאין תחום שהוא יותר מותאם לתחושת סוף העולם מאשר ביצוע קניות דרך האינטרנט. הרי חשבו על כך, ככל שהתקנות סביבנו הולכות ומתהדקות נדמה שזהו הפתרון הכי נכון, בלי קשר לעובדה שרבים מאיתנו צריכים להיות בבידוד. מלבד העובדה שביצוע קניות באופן הזה חוסך את הצורך ללכת לסופרמרקט טמונים בו יתרונות רבים נוספים, אשר רלוונטיים גם בימי שגרה אך מסתמנים כמשמעותיים עוד יותר במצב הנוכחי.

ראשית, אין צורך להתקהל. כל מי שביקר בסופרמרקט בשעות הלחץ יודע עד כמה זו יכולה להיות חוויה לא נעימה ומלחיצה. הדחיפות, תחושת הלחץ לפעמים והתורים הבלתי נגמרים יכולים להוציא גם את האדם הכי שלו מדעתו ולגרום לתחושת חוסר אונים ומצוקה. אבל באמצעות הזמנה באינטרנט מאתר כמו שופרסל אונליין כל זה נחסך. מעבר לעובדה שביצוע הקניות באופן הזה מבטיח שתשרדו לאורך יותר זמן ושסיכויי ההידבקות שלכם בקורונה הולכים ופוחתים, אתם יכולים לחסוך גם זמן שיכול להיות מנוצל או על עבודה או על סתם פעילות אחרת שתוכלו לעשות בזמן שמתפנה. יתרה מכך, עצם החסכון שבהפעלת הרכב מבטיח שמלבד חסכון בזמן, בפועל אתם יכולים גם לחסוך בכסף ולמנוע מעצמכם סיכון מיותר.

סופרמרקט ריק קורונה

ומה לגבי החוויה אתם שואלים? נכון, קניות בסופרמרקט באינטרנט אינם משולים להליכה פיזית לסופר. אבל האם חשבתם על כך שמבחינת החוויה מדובר דווקא בחוויה הרבה יותר נעימה? נכון, לא תזכו לראות את הפירות והירקות עליכם בעיניים אבל בינינו, אתם לא חקלאים ומעטים האנשים שיודעים לזהות באמת מתי מדובר בירק או בפרי שטוב לאכול בצורה מדויקת. במקום זאת, אתרים כמו שופרסל אונליין מציעים חווית קנייה שהיא הרבה יותר מותאמת למאה ה-21. יחד עם ממשק נוח לשימוש ואפשרויות חיפוש וסינון הרבה יותר מתקדמות תוכלו לראות בעיניים ו"לטייל" בין המחלקות דרך המחשב שלכם. ככה, תוכלו להפוך את חווית הקנייה שכל כך הורגלתם בה לחוויה הרבה יותר משפחתית בנוסף, שכן כולם יכולים להתאסף סביב המסך ובעצם "לטייל" ביחד בסופר. 

גם בתנאים רגילים אך במיוחד בתנאים קשים, כמו עכשיו עם הקורונה, הטכנולוגיה של המאה ה-21 מאפשרת לנו להתקדם לחווית קנייה נעימה ומפנקת מהמחשב הקרוב אליכם. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *