אטרקציות באירופה

אטרקציות

בטיול באירופה תוכלו למצוא מגוון דברים שאפשר לעשות ולהנות מהם, בין אם אתם יחידים, זוגות או אף משפחות. החוויה האירופאית מותאמת לכל אדם בכל גיל ותוכלו למצוא שם אטרקציות, מסעדות, מוזיאונים ועוד מהשורה הראשונה. צאו איתנו לחלק הראשון במסע לאירופה – אטרקציות פופולאריות לכל המשפחה.

מפארק אירופה ועד הווטר פארק – מגוון אטרקציות מלהיב

כאשר מדברים על אטרקציות מתכוונים בעיקר לגני שעשועים, לונה פארקים, פארקי מים ועוד חוויות אתגריות שונות. אחת מן האטרקציות המפורסמות ביותר היא פארק אירופה- פארק שעשועים גדול ומרשים הממוקם בדרום מערב גרמניה. כל מתחם בפארק מוקדש למדינה אחרת וכל המתקנים והחנויות שבו מתאימים לאופייה, למשל ביוון תוכלו למצוא רכבת הרים אשר עוברת במבנים אופיינים ליוון העתיקה. בפארק תמצאו רכבות הרים גבהים עצומים, מלונות ואפילו מופע גלדיאטורים המתיימר לשחזר את הקרבות המפורסמים.

פארק שווה נוסף הנכנס תחת ההגדרה של אטרקציות הוא פארק אסטריקס בצרפת הממוקם כ30 ק"מ מפריז ותוכלו למצוא בו מתקני שעשועים, רכבות הרים, דמויות ענק ותיאטרון למופעים. פארק מדורודם שהולנד הוא בבחינת עיר מיניאטורית המעוצבת כיישוב הולנדי קטן ומכילה אטרקציות ננסיות כדוגמת אוניות, מטוסים, חיי הכפר ועוד.

בגזרה הרטובה ניתן למצוא אטרקציות כפארקי מים כדוגמת האקוואלנדיה שבספרד. זהו אחד הפארקים הגדולים בעולם ובו ארגבע בריכות- בריכת ניאגרה המכילה מערות ומפלים, בריכת הרפתקאות לילדים ובריכת גלים. בפארק 25 מגלשות מים מלהיבות ואחת האטרקציות המגניבות שבו היא בריכת אריות ים. גם הווטר פארק, השני בגדולו באירופה אשר נמצא ברודוס, מספק חוויה מלהיבה עם שלל מגלשות תלולות, מדרונות לאבובים, מתקני טיפוס במים וספינת פיראטים.

ברחבי אירופה וודאי ניתן למצוא עוד מגוון אטרקציות שונות, בינהן גני חיות ענקיים, פארקים מיוחדים לזוחלים ופרפרים ועוד מגוון רחב של אפשרויות. אין ספק כי למבקרים באירופה לא יהיה רגע דל ולו בזכות כל אלה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *